Haşere İlaçlama

AnasayfaHaşere İlaçlama

Haşere İlaçlama

Haşere İlaçlama işleriniz için firmamızdan gönül rahatlığı ile hizmet alabilirsiniz. Gelişmiş ULV cihazlarımızla sisleme yöntemi ile İlaçlama işini yapmaktayız.Sağlığa zararlı madde içermez.

Yılların tecrübesi ile konusunda uzman ekibimizle en iyi hizmeti verdiğimizden kuşkunuz olmasın. Haşereler her türlü pis alanlarda gezindikleri için bu mikropları bünyeleri ile yaşam alanlarımıza getirirler. Böcek ilaçlama bu açıdan oldukça önem taşımaktadır.

İlaçlamalarda sıvı kokulu ilaçlama, kokulu ilaçlama, sisle ilaçlama, jel ile ilaçlama gibi birçok seçenek vardır. Bu seçenekler haşereye göre farklılık göstermektedir. Farklı türlere göre ilaçlama yöntemi değişmektedir.

Haşerler bulunduğumuz alanlara zarar vermektedir. Giysilere, eşyalara zarar verip sağlığımızı tehlikeye atabilirler.

İlaçlamanın Önemi

Böceklerin türleri oldukça fazladır. Her türlü pis, mikrobun fazla olduğu ortamlarda gezinen böcekler bu pis ortamlardaki bakteri ve hastalık virüslerini yaşam alanlarımıza getirirler. Birçok hastalığı kişiden kişiye bulaştırırlar. Örneğin; Pire ve tahta kurusu kan ile beslenir. Bu nedenler kan yoluyla bulaşan tüm hastalıkları taşır ve bulaştırırlar. Birçok alerjik rahatsızlıklara neden olurlar.